KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16128313

nr 1612 8313

Tomasz Holuj

(f. 1947), Polen

Oljemålning, Cirkus. Signerad. Olja på duk, 106x140 cm, oramad

Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 15 april 2024
kl 20:15:30

Tomasz Holuj

Läs mer om Tomasz Holuj